Вдалого перебування на нашому порталі.Для більших можливостей зареєструйтесь або авторизуйтесь!
Головна » 2011 » Жовтень » 17 » Відкритий Кубок України "Ukraine Open Cup" 2011
11:13
Відкритий Кубок України "Ukraine Open Cup" 2011
  У цих змаганнях прийняла участь і наша команда. В перше участь серед дорослих прийняли молоді спортсмени - Петрик Іван, Москалик Остап (м. Надвірна), Бартків Володимир (м. Івано-Франківськ). До речі, свій перший поєдинок серед дорослих Володимир провів із срібним призером Чемпіонату світу, членом збірної Азербайджану Тавакгулом Байрамовим і програв з рахунком 9:3. Нажаль, більш імениті колеги по збірній Жолобайло Тетяна та Дзядик Тетяна які представляли спортивний клуб "Центр підготовки чемпіонів Золдотий дракон" програли у перших боях. Лишень у ваговій категорії -53 кг представниця федерації Кардаш Іванна здобула 3-е місце.
Переглядів: 659 | Додав: taekwondo-wtf | Рейтинг: 0.0/0