Вдалого перебування на нашому порталі.Для більших можливостей зареєструйтесь або авторизуйтесь!
Головна » 2013 » Вересень » 10 » «Warszawa Cup» 2013
17:05
«Warszawa Cup» 2013

У  Варшаві 30.08-01.09.2013 року відбулися змагання «Polish Open and Warsawa Cup». Близько 700 учасників з 28 країн змагались за нагороди. У складі команди України взяли участь 18 спортсменів які представляли Донецьку область, Дніпропетровську область, Волинську область, м. Львів. Івано-Франківськ представили два спортсмени з клубу "Пантера" —Степан Ватрич та Анастасія Корсак.

Уперший день змагань медаль Україні принесли  Юліанна Коржавіна (кадетки, -51 кг, Дніпродзержинськ); другим став Констянтин Міхієвічев (+87, Дніпропетровськ), програвши у фінальному поєдинку своєму колезі по команді майстру спорту міжнародного класу Володимиру Залогіну (Дінпродзержинськ).

У другий день змагань наші спортсмени виграли по одному поєдинку. Після цього до півфіналу пройшли лише два спортсмени, Анастасія Корсак (Івано-Франківськ) і Денис Марченко(Дніпродзержинськ). Нажаль,у півфіналі спортсмен з Дінпродзержинська програв майбутньому чемпіону у своїй ваговій категорії, а Анастасія Корсак провела ще два поєдинки і стала чемпіонкою у ваговій категорії до 47кг. Вона була нагороджена кубком за найкраще проведені поєдинки серед кадеток.

Вітаємо спортсменів та тренерів Юрія Палька (Дінпродзержинськ), Петра Давидова(Дніпропетровськ), Андрія Стовбана (Дніпродзержинськ), Олександра Корсака (Івано-Франківськ).