Вдалого перебування на нашому порталі.Для більших можливостей зареєструйтесь або авторизуйтесь!
Головна » 2012 » Жовтень » 22 » Ukraine Open Cup 2012 class "A"
17:40
Ukraine Open Cup 2012 class "A"

4-7.10.2012 року у місті Харкові відбувся міжнародний турнір Ukraine Open Cup 2012 class "A". Івано-Франківська обласна федерація зі складом команди у 19 спортсменів поїхала відвойовувати медалі для рідної області.

Серед жінок у ваговій категорії - 46 кг., нещодавня переможниця індивідуальної першості у командному Чемпіонаті України - Жолобайло Тетяна та бронзова призерка Дзядик Тетяна програли у перших поєдинках в тяжкій безкомпромісній боротьбі. Також поступились у поєдинках Маркевич Ірина(-53 кг.) та серед чоловіків Марков Андрій(-74 кг.).

А відпрацювала за всю дорослу команду Івано-Франківщини - Кардаш Іванна(-53 кг.), яка здобула таке важливе 3-е м., та підтвердила, що вона недаремно є кандидатом у збірну України!

Серед кадетів підтвердила свій клас Жолобайло Діана(-41 кг.), вона здобула перше місце, а її одноклубник(ск. Золотий дракон, т-р. І. Йосипів) Григораш Микола (-59 кг.)- друге місце. Срібною призеркою стала Третякова Тетяна(-47 кг.) та бронзовою призеркою Корсак Анастасія(-44 кг.), тренер спортсменів О. Корсак. Слід також відмітити Троцюка Владислава (2 перемоги/ 5м., -59 кг.), Горальчука Романа, Бартківа Михайла та Войтка Владислава(тренера спортсменів О. Корсак та В. Терешкун) які занесли в свій актив по одній перемозі на цьому серйозному турнірі.

Окрему подяку хочется висловити організаторам турніру за чудову організацію та гостинність!

Переглядів: 634 | Додав: taekwondo-wtf | Рейтинг: 0.0/0